O nas
Działamy na rynku usług księgowych a po uzyskaniu wpisu na doradców podatkowych również w zakresie doradztwa podatkowego nieprzerwanie od początku lat 90. Prowadzeniem Kancelarii zajmują się Leszek Sroczyński zajmujący się doradztwem podatkowym od 1996 roku oraz Mariusz Durzyński.

Kancelaria Durzyński i Sroczyński spełnia wymogi w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zgodnie z art. 44 ust.1 ustawy o doradztwie podatkowym (tekst jednolity: Dz. U. 2008 r., Nr 73, poz. 443).

Spółka Doradztwa Podatkowego to zespół składający się z wysoko wykwalifikowanych pracowników posiadających odpowiednie wykształcenie ekonomiczne oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Charakter prowadzonej działalności wymaga od całej naszej kadry stałego podnoszenia kwalifikacji, uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach, aktywnego śledzenia zmian w obowiązujących przepisach prawa.

Kancelaria Durzyński i Sroczyński świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi finansowo- księgowej, doradztwa podatkowego a także prowadzenia spraw kadrowo- płacowych i rozliczeń z ZUS
Napisz do nas
Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
e-Mail
Firma